top of page

Talvekool 2025: 25. märts

T, 25. märts

|

Tallinn

Kehapildi töötuba (Body mapping). Töötuba viib läbi Katrin Heinloo, kes töötab SA PERH Psühhiaatriakliinikus kunstiterapeudina ja oma erapraksises psühhoanalüütilise psühhoterapeudi ja kunstiterapeudina. 

Tickets are not on sale
See other events
Talvekool 2025: 25. märts
Talvekool 2025: 25. märts

Time & Location

25. märts 2025, 10:00 – 15:00

Tallinn, Paldiski mnt 52, 10614 Tallinn, Estonia

About the event

"Tulemustele ja edule orienteeritud keskkonnas üritame näidata ennast parimast küljest. Olla teadjad ja oskajad. Rääkida oma edulugu. Konkurentsis püsimise vajadus sunnib peitma/ alla suruma nõrkusi. Need nõrkused peidame enamasti oma kehasse. Pingepeavalu, ärevus- ja somatisatsioonihäire jne on kehasse surutud lugude tulemus.


Kunstiteraapias kasutatav kehapildi (body mapping) meetod aitab vaadata ja aktsepteerida meie kehades olevaid lugusid. Body mapping on mitmekihiline, kehaline protsess, mis kasutab elatud kogemuste kajastamiseks pilte ja lugusid (Malchiodi, 2020). Kasutades kunstipõhiseid tehnikaid, nagu joonistamine ja kollaaž, võimaldab kehakaartide loomine visuaalselt kujutada, kuidas nende kogemused mõjutavad nende keha ja vastupidi.


Töötoas joonistame kaks inimese täispikkuses kehapilti, läbi mille uurime, millist lugu iseendast me teistele esitame (n.ö. CV-mina), millist lugu hoiame peidus (varju-mina) ja kuidas saaks neid kahte lugu oma heaolu parandamiseks integreerida."


  • Asukoht: SA PERH Psühhiaatriakliiniku ehk Seewaldi klubimaja teisel korrusel 6. osakonna ruumides

  • Aeg: 25. märts kl 10.00-15.00

  • Grupi suurus: 10 inimest


Share this event

©2019 by Eesti Loovteraapiate Ühing. Proudly created with Wix.com

bottom of page