TEATED

ELTÜ teeõhtu-page-001 (1).jpg

ELTÜ TEEÕHTUD

09.06 2021 toimub esimene ELTÜ teeõhtu algusega kell 17.00

Teemaks on kovisioon ja protsessi juhib Kaire Bachmann.

Liitu meiega lingil:
https://us02web.zoom.us/j/84024735880?pwd=dHpsVnB4WE1rUXpISit3QnhMUHZHUT09


       

IMG_20170630_113948.jpg

ASTU EESTI LOOVTERAAPIATE ÜHINGU LIIKMEKS

Eesti Loovteraapiate Ühingu liikmeks astumiseks täida ankeet, lisa digitaalne allkiri ja saada ühingu postkasti eestiloovteraapiad@gmail.com

Audience and Lecturer

ELTÜ AASTAKOOSOLEK 2021

ELTÜ aastakoosolek toimub 
14. aprillil algusega 17.00 zoomi keskkonnas.

Koosolekul anname ülevaate ELTÜ tegevusest, arutame tulevikuplaane ja avaldame arvamust olulistes küsimustes. 

Kes ei saa osaleda, palume anda volitus mõnele teisele ühingu liikmele. Ühele liikmele saab anda kuni kaks volitust.

NB! Palun saatke volitused digiallkirjastatult enne koosoleku algust ühingu postkasti.

kutse taotlemine

Kutse taotlemine 2021

dokumentide esitamise tähtaeg on

18. oktoober 2021

Loovterapeudi kutset saab taotleda kolmel spetsialiseerumissuunal:
kunstiterapeut, tase 7
muusikaterapeut, tase 7
tantsu- ja liikumisterapeut, tase 7

Kutsetaotlemise tasu on 320 eur

Lecture

KUTSE TAOTLEMISE SEMINAR 2021

Ootame Sind 14. aprillil Eesti Loovteraapiate Ühingu korraldatud kutse taotlemise seminarile. Üritust viivad läbi Eha Rüütel ja Ene Pill. Alustame kell 16.00 ja lõpetame orienteeruvalt 16.45.
Huvi korral saada kiri ELTÜ postkasti.

EV100.jpg

FB-algatus “100 tundi Loovteraapia töötubasid” on tänaseks läbi saanud ning info selle kohta ilmunud 14 720 inimese ekraanile. Üle 1500 korra on lehekülje postitusi jagatud ja laigitud :)

29 loovterapeuti kinkisid Eesti inimestele 37 loovteraapia töötuba ja kaugelt üle 100 tunni loomingulist eneseavastamist ja tasakaalustumist.

Loovterapeutide kingitusega said kaetud paljud erinevad Eestimaa paigad Hiiu- ja Saaremaast kuni Võrumaani ning asutused ja kohad Tartu Ülikooli Kliinikumist, Eesti Arstiteadusüliõpilaste Seltsist mõne erilise sünnipäevapeoni. Kui vaatate siinseid postitusi, näete kõigist neist vastu vaatamas rõõmu ja rahulolu, mida loovuse avanemine inimestele pakkunud on.

Aitäh teile kingituse eest,
Ethel Espenberg, Sirje Pree, Tiiu Jalakas, Külli Hansen, Helen Tartes-Babkina, Mall Tamm, Mari Mägi, Terje Kaldur, Kerli Kaaleste, Heli Preismann, Anneli Kaldoja, Anne-Ly Kasemaa, Kaia Laurik, Mari Peetsalu, Kerli Remmelgas, Kertu Rummel, Maris Annus, Eha Rüütel, Kaidi Kübar, Laura Pley, Eva Raun, Kertu Soonberg, Annely Starkopf, Õnne Aas-Udam, Jane Raidma-Voolaid, Urve Purga, Ludmilla Plotnikova, Anne Vaino, Svetlana Reinmets.

Loovterapeutide kontaktid leiate Eesti Loovteraapiate Ühingu ja Eesti Muusikateraapia Ühingu kodulehtedelt.

Exhibition Space

KONVERENTS

"KUNSTID

AITAVAD ÕPPIDA"

Konverents „Kunstid aitavad õppida“ 23. mail Tallinna Ülikooli Mare õppehoones, Uus-Sadama 5, Tallinna Ülikoolis, Tallinna saalis (M-218). NB: toimus ruumi muudatus!

Konverentsi läbivaks teemaks on kunstide rakendamine koolis õpilaste kaasamiseks ja kohanemise soodustamiseks. Teema avatakse läbi kahe vaatenurga: 1) õpetaja võimalused kunstide kasutamiseks koolitunnis (Randvere kooli näited) ning 2) kooliloovterapeudi ülesanded kooli tugispetsialistina ja millist kasu sellest on koolijuhid juba näinud (nelja kooli näitel).

Konverents teeb kokkuvõtte Erasmus+ strateegilise partnerluse projekti “Õpetajate ja õppurite toetamine kunstidega: suhtetervis Euroopa koolides” (STALWARTS) senistest tulemustest Eestis.

Konverentsi sihtrühmaks on koolijuhid, õppejuhid, tugispetsialistid, õpetajad ja kõik, kes on huvitatud haridusmaastikul toimuvast.

Konverents on tasuta ning toimub eesti keeles. Vajalik eelnev