©2019 by Eesti Loovteraapiate Ühing. Proudly created with Wix.com

TEATED!!!

kutse taotlemine

Kutse taotlemine 2019 

dokumentide esitamise tähtaeg on

1. oktoober 2019

EV100.jpg

Loovterapeutide ja muusikaterapeutide EV100 kingituste raames ellu kutsutud algatus “100 tundi Loovteraapia töötubasid” on 2019 aasta märtsi alguseks kestnud juba üle aasta ning info selle kohta on ilmunud ligemale 13 000 inimese ekraanile,1300 korda on meie postitusi ka jagatud ja laigitud :)
Kahekümne üheksasse töötuppa on mahtunud muidugi veidi vähem osalejaid kui ekraanide taha, aga igal juhul on Loovterapeutide kingitusega kaetud paljud erinevad Eestimaa paigad Hiiu- ja Saaremaast kuni Võrumaani ning asutused ja kohad Tartu Ülikooli Kliinikumist, Eesti Arstiteadusüliõpilaste Seltsist mõne erilise sünnipäevapeoni. Kui te vaatate algatuse FB-postitusi, näete kõigist neist vastu vaatamas rõõmu ja rahulolu, mida loovuse avanemine seal inimestele pakkunud on.
Kõik need lahked loovterapeudid ja muusikaterapeudid, kes samuti lubasid töötubade kinkimises kaasa lüüa, kuid kelle aasta liiga äkki mööda sai – teile on ka hea uudis. Nimelt 101 on ju ka imetore number ning EV100 kingitusi saab teha lausa aasta jagu veel. Nii et värvid-pillid kotti, pead tööle ja jätkame!

Exhibition Space

KONVERENTS

"KUNSTID

AITAVAD ÕPPIDA"

Konverents „Kunstid aitavad õppida“ 23. mail Tallinna Ülikooli Mare õppehoones, Uus-Sadama 5, Tallinna Ülikoolis, Tallinna saalis (M-218). NB: toimus ruumi muudatus!

Konverentsi läbivaks teemaks on kunstide rakendamine koolis õpilaste kaasamiseks ja kohanemise soodustamiseks. Teema avatakse läbi kahe vaatenurga: 1) õpetaja võimalused kunstide kasutamiseks koolitunnis (Randvere kooli näited) ning 2) kooliloovterapeudi ülesanded kooli tugispetsialistina ja millist kasu sellest on koolijuhid juba näinud (nelja kooli näitel).

Konverents teeb kokkuvõtte Erasmus+ strateegilise partnerluse projekti “Õpetajate ja õppurite toetamine kunstidega: suhtetervis Euroopa koolides” (STALWARTS) senistest tulemustest Eestis.

Konverentsi sihtrühmaks on koolijuhid, õppejuhid, tugispetsialistid, õpetajad ja kõik, kes on huvitatud haridusmaastikul toimuvast.

Konverents on tasuta ning toimub eesti keeles. Vajalik eelnev

ELTÜ AASTAKOOSOLEK

ELTÜ aastakoosolek toimub 
25. aprillil 2019 algusega 18.00 Räägu 49.

Koosolekul anname ülevaate ELTÜ tegevusest, arengutest Haigekassa koodidega ja REHA hindadest, kodulehe uuendusest. 
Kinnitame majandusaasta aruande ning kooskõlastame ELTÜ põhikirja liikmeskonda puudutavad küsimised. 
Arutleme ka ELTÜ võimalike tulevikuarengute üle  

Palume anda teada koosolekul osalemisest hiljemalt 24. aprilliks 2019 e-posti aadressil ene.pill@gmail.com

Kes ei saa osaleda, palume anda volitus mõnele teisele ühingu liikmele. Ühele liikmele saab anda kuni kaks volitust.

NB! Palun saatke volitused digiallkirjastatult enne koosoleku algust või võtke allkirjastatult kaasa paberkandjal.

 
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now