©2019 by Eesti Loovteraapiate Ühing. Proudly created with Wix.com

EESTI LOOVTERAAPIATE ÜHINGU LIIKMED

Kutsekojas registreeritud loovterapeutide kutsete nimetused on bold-kirjas

AULIIKMED: Peter Petersen 2007 ja Eha Rüütel 2016

  • Alissa Ivanova

  • Alissa Kiinvald

  • Anna Heinsoo

  • Anne Vaino loovterapeut, kunstiterapeut anne.vaino@gmail.com 5 179 289 Rannamõisa, Harku vald,Harjumaa

  • Anneli Kaldoja loovterapeut, kunstiterapeut annely.kaldoja@gmail.com 56453087 Tallinn, Harjumaa

  • Annely Lutter

  • Annely Starkopf loovterapeut, muusikaterapeut annelyst@gmail.com 5 296 694 Tallinn, Harjumaa

  • Anne-ly Kasemaa

  • Annika Paju

  • Anu Käsk

  • Anu Roosild

  • Anu Virovere

  • Delia Randmäe, olemiseilu@gmail.com

  • Dina Smoljakova

  • Doris Bärenson

  • Eda Heinla loovterapeut, kunstiterapeut

  • Eha Rüütel loovterapeut, kunstiterapeut eha.ruutel@gmail.com 55 502 111 Nõmme Tervisekliinik

  • Ene Kivi loovterapeut, kunstiterapeut kiviene@gmail.com 5 020 613 Tallinn, Harjumaa

  • Ene Pill loovterapeut, kunstiterapeut ene.pill@gmail.com 53300019 Tallinn, Harjumaa

  • Ene Raid

  • Eneli Peipsi loovterapeut, kunstiterapeut 

  • Ethel Espenberg ethel@kunstiteraapiad.ee 56 655 001 Kesklinna Lastepolikliiniku Laste ja Noorte Nõustamiskeskus

  • Eve Lukk loovterapeut, muusikaterapeut eve.lukk@tlu.ee 5 133 157 Tallinn, Harjumaa

  • Evi Tammeveski

  • Gerda Matvere

  • Grete Siimut

  • Hedvig Plekksepp

  • Heidi Niinepuu

  • Helena Hanso

  • Helen Paabo

  • Helen Pere helen.pere7@gmail.com

  • Helen Tartes-Babkina loovterapeut, kunstiterapeut info@kunstiterapeut.com 5188 552 Tallinn, Harjumaa

  • Heli Preismann loovterapeut, draamaterapeut heli.preismann@gmail.com Lääne- ja Ida-Virumaa

  • Iivi Zajedova

  • Ivar Espenberg

  • Ivi Mark

  • Jaana Vark

  • Juta Piirlaid

  • Jüri Kriisemann

  • Kai-Liis Gramakovski loovterapeut kai_liis@hotmail.com 58 048 894 Hiiumaa, Kärdla

  • Kaia Laurik

  • Kairi MIller loovterapeut, kunstiterapeut

  • Kaie Jõeveer 

  • Kairit Orgussaar

  • Kaisa Tiits

  • Kaisa-Gerda Kohari kaisa.kohari@hotmail.com 55 932 380 Tallinn

  • Katrin Heinloo loovterapeut, kunstiterapeut katrin.heinloo@gmail.com 56 912 599 Tallinn, Harjumaa

  • Katrin Tibar katrin.tibar@gmail.com 5 066 838 Tallinn, Nõmme

  • Katrin Toompuu

  • Katrin Urke

  • Kristi Schulze

  • Kristiina Kask

  • Kristiina Salong kristiinas@vhk.ee 52 44 527

  • Külle Kadarik

  • Külli Hansen

  • Külli Joosep

  • Laivi Mesikäpp

  • Liina Ponjetajev

  • Liisi Allsoo

  • Liisi Kukk

  • Liisi Kõuhkna

  • Lilian Liiväär loovterapeut, kunstiterapeut

  • Linda Luhse loovterapeut

  • Ly Jagor

  • Mai Sein-Garcia maisein@tlu.ee Ristiku Põhikool

  • Mall Tamm loovterapeut, kunstiterapeut mall.tamm@mail.ee 5 158 453 Tallinn, Harjumaa

  • Mari Lipp loovterapeut, kunstiterapeut lipp.mari@gmail.com 55 695 258

  • Mari Mägi loovterapeut, tantsu- ja liikumisterapeut

  • Mari-Liis Maikalo

  • Mariliis Tähepõld

  • Marika Jegers

  • Marika Ratnik loovterapeut, kunstiterapeut marika.ratnik@mail.ee 5 042 406 Tallinn, Harjumaa

  • Marika Käggo mkaggo@gmail.com 5 296 266 Tartumaa

  • Marju Jõgis

  • Marju Jõulu marju.joulu@collega.ee 5 279 700 Tallinn, Harjumaa

  • Merle Peters merle@tasakaalustuudio.ee Tallinn, Harjumaa

  • Pille Pattak

  • Reet Jaanus loovterapeut, kunstiterapeut

  • Saale Kibin

  • Signe Krikmann loovterapeut, kunstiterapeut

  • Sirje Pree

  • Sirje Vahar

  • Svetlana Pärnsalu

  • Svetlana Reinmets

  • Taimi Elenurm

  • Tatjana Bobir

  • Teele Hallmägi

  • Terje Kaldur loovterapeut, tantsu- ja liikumisterapeut terjekaldur@gmail.com56 845 772 Tallinn, Harjumaa

  • Tiiu Jalakas

  • Triin Ulst

  • Tuuli Rasso

  • Ulvi Nõmm

  • Victoria Scotti loovterapeut, kunstiterapeut victoriascotti@gmail.com Tallinn, Harjumaa

  • Õnne Aas-Udam loovterapeut, kunstiterapeut onneaas.udam@gmail.com 5 287 288 Tabasalu, Harjumaa

  • Õnne Naaris

 
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now