top of page
Mis on loovteraapia?
Loovteraapia on kohtumine terapeudiga, kus lisaks rääkimisele tehakse erinevaid kunstitegevusi, mis aitavad Sul oma teemasid paremini mõista ja lahenduste poole liikuda. Need tegevused võivad olla maalimine, joonistamine, voolimine, liikumine, tantsimine, muusikategemine, rollide mängimine, näidendi loomine, loovkirjutamine, fotograafia ja muud loovad tegevused.
Kes on loovterapeut?
Loovterapeut on inimene, kellega koos saab turvaliselt ning hinnanguvabalt arutada Sulle olulisi teemasid. Loovterapeut pakub Sulle välja erinevaid loovaid tegevusi, on selles protsessis Sinuga kaasas, aidates tulemust mõtestada ja lahti seletada. 

 Sageli joonistatakse nendest mõtetest või küsimustest pilt, tehakse muusikat, liigutakse, tantsitakse või tehakse väike etendus. See aitab endast paremini aru saada ja vahel on selles kunstitöös ka vastused juba olemas.
Kuidas saab loovteraapia Sind aidata?
Loovteraapias saad sa kunstis kujutada neid mõtteid, küsimusi, mälestusi ja muresid, mis Sind segavad või mida tahad kellegagi arutada. Nii on lihtsam neid koos terapeudiga avada ja lahendusi leida.
bottom of page